درباره مادرباره ما

تاریخچه
مد و لباس نشان دهنده فرهنگ هر ملت است بنابراین باید از این فرهنگ به درستی حمایت شود و در راستای ارتقای آن کوشید. هنر خیاطی و بافتنی از دیرباز در ایران علاقه مندان بسیاری داشته است و فعالان این حرفه(مد و لباس،خیاطی و بافتنی) همیشه کوشیده اند تا با رقص سوزن و قیچی روی پارچه بهترین و زیباترین نقش ها را بیافرینند.
در جامعه کنونی که همه چیز روبه تغییر و پیشرفت است این هنر هم(مد و لباس . خیاطی و بافتنی و قلاب بافی) بیش از پیش کوشیده است تا از مدرنیته عقب نماند و هم پای تکنولوژی گام بردارد. لذا مجموعه انتشاراتی موگه در همین راستا با فعالیت در زمینه طراحی و دوخت لباس و صنعت نساجی ، خیاطی و بافتنی وقلاب باف از سال 1386 پا به عرصه ظهور گذاشته است.
این انتشارات با هدف ارتقای صنعت نساجی و طراحی و دوخت به یاری تلاشگران این حوزه آمده است.
محصولات
محصولات موگه علاوه بر کتاب های خودآموز شامل انواع ژورنال(ژورنال کودک خیاطی موگه-ژورنال کت و دامن موگه-ژورنال مانتو موگه-ژورنال دامن شلوار موگه-ژورنالمجلسی وشب و عروس موگه-مردانه-ژورنال ریون موگه-ژورنال کت و پالتو موگه-ژورنال بافتنی موگه-ژورنال قلاب بافی موگه-ژورنال کیف بافتنی موگه-ژورنال ملزومات موگه-ژورنال عروسک بافی موگه-ژورنال بافتنی مانتو موگه-ژورنال کودک بافت موگه)- و یک آگهی نامه نیز هست.
ژورنال: ژورنال و یا مجله موگه حدود سه سال است که به صورت ماهانه چاپ می شود. این مجله به صورت تخصصی شامل تصاویر، توضیحات و الگوهای دوخت انواع لباس های زنانه و بچه گانه است.
موگه به فکر فصل سرد هم بوده و در چند شماره علاوه بر ماهنامه اقدام به چاپ ویژه نامه بافت نیز کرده است. مجله موگه گامی نو در عرصه طراحی و دوخت لباس است. مجله موگه را می توان در دستان هر شخص علاقه مند به خیاطی دید.
انتشارات موگه این امکان را فراهم کرده است تا مخاطب بتواند در صورت بروز مشکل هنگام پیاده کردن الگو و یا دوخت به راحتی با کارشناس این بخش ارتباط برقرار کند و مشکلش را رفع نماید.
مجله موگه همراه هر خانواده ایرانی و متناسب با نیاز و سلیقه شما بزرگواران هر ماه در اختیار شما است. هر هنرجو و کارآموزی با موگه می تواند پله های ترقی را یک به یک بگذراند.
آگهی نامه: آگهی نامه تخصصی صنعت نساجی، پوشاک و صنایع مرتبط موگه را هر تولید کننده و فروشنده صنایع نساجی به خوبی می شناسد. این آگهی نامه به صورت دوماهنامه چاپ می شود و به صورت رایگان در تمام کارخانه ها و تولیدکنندگان صنایع نساجی و پوشاک سراسر کشور توزیع می شود.
در این آگهی نامه به راحتی می توان کالای مورد نیاز و جدید ترین ابزار روز دنیا که مرتبط با صنعت نساجی و پوشاک است را پیدا کرد و کارگاه خود را هم پای صنعت روز پیش برد.
چگونگی دریافت
موگه را می توانید از تمام دکه های فروش مطبوعات سراسر کشور و نمایندگی های موگه تهیه کنید. نگران نباشید اگر نتوانستید در مراکز نام برده موگه را دریافت کنید کافیست با شماره تلفن 88429324 تماس حاصل نمایید و با اتصال به واحد فروش، محصول مورد نظر را سفارش داده و به راحتی و در هر کجای ایران عزیز که هستید موگه را دریافت کنید. به راحتی یک تماس می توانید با موگه همگام شوید. موگه در خدمتی جدید به زودی فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی می کند و شما می توانید از طریق اینترنت هم خرید خود را انجام دهید.


عضویت در خبرنامه...

برای دریافت خبرنامه عضو شوید...

با ما همراه شوید...
نماد اعتماد الکترونیک
تبلیغات